fbpx

Lekcje pokazowe

Pierwsza lekcja= bezpłatna

Skorzystaj z bezpłatnej lekcji pokazowej i upewnij się, że JOKER, to zajęcia języka angielskiego, które przyniosą widoczne efekty. 

Chcesz zarezerwować miejsce teraz? Napisz:

Czy zastanawiasz się, czy warto zapisać dziecko na nasze zajęcia pokazowe? Rozumiemy Twoje obawy przed wyborem odpowiedniego kursu językowego dla Twojego dziecka. Chcesz, aby miało najlepsze możliwości rozwoju, ale jednocześnie pragniesz wybrać sprawdzoną i godną zaufania szkołę.

Jesteśmy przekonani o skuteczności naszych metod dydaktycznych, kompetencji naszych lektorów i jakości programów, które oferujemy. Dlatego otwieramy przed Tobą nasze drzwi – zobacz, co mamy do zaoferowania, nie zobowiązując się do niczego. Uważaj nasze zajęcia pokazowe za okazję do "test drive" – tak jak testujesz samochód przed zakupem czy próbujesz perfumy przed ich nabyciem.

Oto, co zyskasz uczestnicząc w bezpłatnych zajęciach pokazowych:

  • Zobaczysz, jak Twoje dziecko reaguje na lekcję,
  • Będziesz miał okazję bliżej nas poznać,
  • Porozmawiasz z naszymi lektorami,
  • Zajrzysz do środka naszej metodyki i atmosfery szkoły,
  • Poczujesz energię tego miejsca – jeśli Wam się u nas spodoba, to świetny znak!

To idealna szansa, by przekonać się, czy nasza oferta jest odpowiednia dla Ciebie i Twojego dziecka.

Nie przegap tej okazji! Zainwestuj swój czas i zapisz dziecko na zajęcia pokazowe. To pierwszy krok, aby sprawdzić, czy chcesz, abyśmy zajęli się rozwojem językowym Twojego dziecka. Skontaktuj się z nami już teraz, aby zarezerwować miejsce na darmowe zajęcia – liczba miejsc jest ograniczona!

Chcesz zobaczyć, jak wyglądają nasze zajęcia pokazowe? To naprawdę łatwe! Oto krok po kroku, jak możesz do nas dołączyć.

1. Na początek wybierz wstępnie kurs, który Cię interesuje.  Kiedy już się zdecydujesz, daj nam znać, że chcesz skorzystać z naszej oferty bezpłatnych zajęć pokazowych w powyższym formularzu. Jeśli wolisz bezpośredni kontakt, zadzwoń na naszą infolinię lekcji pod numer 509 975 656.

Preferujesz szybkie działania? Wypełnij zamieszczony poniżej formularz, a my skontaktujemy się z Tobą, aby potwierdzić zgłoszenie i ustalić dogodny termin.

2. A teraz najlepsza część… Dzień zajęć pokazowych! To szansa, byśmy się spotkali, pokazali Ci naszą szkołę i zaprosili Twoje dziecko na lekcję, która może wiele zmienić. Nasze lekcje są pełne radości i zabawy, co jest zwiastunem tego, jak przebiegają całe kursy.

Po zajęciach pokazowych pozostajemy do Twojej dyspozycji. Możesz zadać nam dowolne pytania i nawet zdecydować się zarezerwować miejsce na kurs tego samego dnia!


Wybierz swój termin lekcji pokazowej: