fbpx

Dla przedszkolaków 2-7 lat 
TEDDY EDDIE

TE logo na kolorowe tla

Teddy Eddie to licencjonowana metoda nauczania języka angielskiego dla dzieci w wieku 2-7 lat. Dzięki wielokrotnemu powtarzaniu i utrwalaniu materiału mali kursanci wykształcają nawyki językowe. Wzmacnianie przekazywanej treści ruchem i gestem sprzyja lepszemu zrozumieniu i zapamiętywaniu. Na dodatek jest to też forma zabawy, w którą dzieci chętnie się angażują, a to również przekłada się na efekty nauczania. 

Dla Uczniów kontynuujących 7-10 lat
SAVVY ED 

SE logo na kolorowe tła

Savvy Ed jest bardzo ambitny. Dzieci, bądź co bądź jeszcze małe (7-10 lat), opanowują ogrom materiału. Równocześnie Savvy Ed jest bardzo przyjazny dla uczniów, nasz sukces polega na tym, że dzieci zupełnie nie zdają sobie sprawy z tego jaki wiele się uczą oraz ile od nich wymagamy. Nauka nie sprawia problemów dlatego, że bazujemy na ich wiedzy i doświadczeniu językowym nabytym w poprzednich latach.

Dla Uczniów początkujących 8-12 lat 
JOKER

LOGO KURSU JOKERMANIA

Kursy od Jokera to nasza autorska metoda nauczania języka angielskiego dla dzieci w wieku 8-12 lat, z której korzystają już inne szkoły językowe. Dzięki dynamicznym, ciekawym zajęciom Uczniowie osłuchują się z językiem i szybko zaczynają się komunikować w języku angielskim. Wiele gier, słuchowisk i ciekawych ćwiczeń pomaga w zapamiętywaniu.

Dla Uczniów kontynuujących 11-14 lat 
EDWARD'S LEAGUE

EDWARDS LEAGUE LOGO

Kursy Edward`s League zostały stworzone dla uczniów szkół językowych lub prywatnych szkół podstawowych w wieku 11–14 lat (klasy 5–7) kontynuujących naukę języka angielskiego po ambitnych kursach przedszkolnych i wczesnoszkolnych zawierających materiał na poziomach A1–A2 (np. Teddy Eddie, Savvy Ed).

Dla nastolatków 
NATIONAL GEOGRAPHIC

NATIONAL GEOGRAPHIC LEARNING POLSKA

Fascynujące zdjęcia, autentyczne filmy i historie inspirowane wyprawami National Geographic pomagają uczniom zrozumieć świat, jednocześnie zachęcając do poznawania go. Kurs zachęca uczniów do wyrażania własnych opinii i uczy tak ważnych dziś kompetencji XXI wieku. Dzięki krótkim, niebanalnym lekcjom, które ekscytują uczniów i sprawiają, że nauczanie jest przyjemnością, kurs kładzie zrównoważony nacisk na wszystkie umiejętności, których uczniowie potrzebują, aby skutecznie posługiwać się językiem angielskim.

Dla nastolatków 
Kursy przygotowujące do egzaminów Cambridge

cambridge preparation centre jokerangielski

U nas możesz nie tylko zdać egzamin, ale też się do niego przygotować.. Przygotowujemy do egzaminów Cambridge na poziomie B2 FIRST oraz C1 ADVANCED. To międzynarodowe egzaminy potwierdzające Twoją znajomość języka angielskiego, przydatne w zdobyciu wymarzonej pracy. Kursy prowadzone są przez wykfalifikowanych nauczycieli, a w ciągu roku przeprowadzamy egzaminy próbne, abyś miał pewność że poradzisz sobie na prawdziwym egzaminie.