fbpx
Image
Image

W szkole Joker Angielski wierzymy w naszych Uczniów i chcemy ich inspirować oraz motywować do coraz lepszego poznawania języka angielskiego. Nasza pedagogika pozytywna jest dla nas codzienną inspiracją, która pozwala nam stawać się coraz lepszymi edukatorami. Prowadzimy wyspecjalizowane kursy języka angielskiego dla dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych, w tym:

- kursy dla dzieci w wieku od 2 do 7 lat, które prowadzimy z wykorzystaniem znanej i cenionej na całym świecie metody Teddy Eddie,

- kursy dla dzieci ze SP dla klas 2-6 autorską metodą JOKERMANIA, 

kursy dla uczniów w wieku od 9 do 13 lat, prowadzone z wykorzystaniem ambitnej metody Savvy Ed,

kursy dla uczniów w wieku od 11 do 14 lat, prowadzone z wykorzystaniem ambitnej metody Edward`s League

kursy dla uczniów szkół podstawowych, prowadzone z wykorzystaniem naszej autorskiej metody jokermania oraz prestiżowego programu NATIONAL GEOGRAPHIC,

kursy dla osób przygotowujących się do egzaminów językowych CAMBRIDGE, w tym YLE, PET, KET, B2 FIRST oraz C1 ADVANCED,

kursy dla osób dorosłych, w trakcie których wykorzystujemy najlepsze prezentacje TED Talks oraz materiały edukacyjne od NATIONAL GEOGRAPHIC.

Dostrzegamy mocne strony naszych Uczniów i skupiamy się na rozwijaniu ich umiejętności językowych, aby pomóc im osiągnąć ich cele i spełnić marzenia.

Nasz zespół to doświadczeni i pełni pasji nauczyciele języka angielskiego, którzy ściśle ze sobą współpracują, aby zapewnić wysoki poziom nauczania. Każdy z naszych nauczycieli przechodzi szereg szkoleń i cieszy się profesjonalnym podejściem do nauczania, dzięki czemu jest w stanie prowadzić zajęcia zgodnie z wymaganiami szkoły JOKER oraz metodami Teddy Eddie, Savvy Ed, Jokermania i National Geographic.

Zapraszamy wszystkich do naszej szkoły, gdzie odkryjecie Państwo swoje umiejętności językowe w rozmaitych sytuacjach życiowych. Bez względu na wiek i poziom językowy, nasi nauczyciele kładą największy nacisk na mówienie i komunikację w języku angielskim. Oferujemy bezpłatne lekcje pokazowe, które pozwolą Państwu osobiście przekonać się o jakości naszych zajęć oraz o tym, że nauka języka angielskiego w naszej szkole to przyjemność i że ANGIELSKI NIE GRYZIE!

Image
Ewelina Laszczyk- Grzybowska
Ewelina Laszczyk- Grzybowskaewelina.grzybowska@jokerangielski.pl
Justyna Zydek
Justyna Zydekjustyna.zaremba@jokerangielski.pl
Karolina Adamczyk
Karolina Adamczykkarolina.adamczyk@jokerangielski.pl
Image
Kinga Kubacka
Kinga Kubackakinga.kubacka@jokerangielski.pl
Dagmara Lewandowska
Dagmara Lewandowskadagmara.lewandowska@jokerangielski.pl
Maciej Jaworski
Maciej Jaworskimaciek.jaworski@jokerangielski.pl
Mina Samandi
Mina Samandi
Łucja Biały
Łucja Biały
Patryk Tomczyk
Patryk Tomczyk
Ola Wojtczak
Ola Wojtczak
Buse İlhan
Buse İlhan
Image
Michał Grzybowski
Michał Grzybowskibiuro@jokerangielski.pl
Anna Torobińska
Anna Torobińskasekretariat@jokerangielski.pl